Miesięczne archiwum: Styczeń 2013

Import z Chin

Światowe trendy gospodarcze wskazują na rosnące znaczenie gospodarek azjatyckich. Z tego też względu dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę wspierania importu z Chin. Obejmuje ona wiele aspektów. Jednym z nich jest zapewnienie dostępu do bazy godnych zaufania dostawców. Pozostałe dotyczą np. tłumaczenia różnego rodzaju tekstów: reklam, instrukcji itd. Zachęcamy Państwa do rozważenia naszej oferty jak szansy na rozwój działalności handlowej.

Instalacje CO

Wymiana instalacji CO na nową wiąże się zarówno z licznymi korzyściami natury ekonomicznej, jak i ekologicznej. Nowoczesne kotły centralnego ogrzewania mogą przyczynić się do ograniczenia zużycia paliwa. Firma Skorupa Energy Technic jest obecna na rynku usług instalacyjnych od wielu lat. Doskonale orientujemy się w potrzebach klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Zapraszamy do współpracy. Naszą ofertę prezentujemy za pośrednictwem firmowej strony internetowej.

Wykładziny hotelowe i biurowe

Właścicielom hoteli i powierzchni biurowych pragniemy zaoferować wysokiej jakości wykładziny i płytki dywanowe. Firma Shawfloor zaprasza do odwiedzenia firmowej strony internetowej, na której mogą Państwo zapoznać się z opisem i galerią wszystkich produktów. Warto dodać, że dysponujemy wykwalifikowaną ekipą monterską.

Fotografia ślubna Toruń

Zobacz nasze zdjęcia ślubne za pośrednictwem firmowej strony internetowej. Studio Whiteberry z Torunia oferuje Państwu szeroką gamę pakietów, związanych z fotografowaniem ślubu i uroczystości weselnej. Każda uroczystość zawsze fotografowana jest przez dwóch fotografów, dzięki czemu efekty naszej pracy są bardzo zaskakujące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław

Wnętrze spełniające nasze oczekiwania w którym czujemy się dobrze, z łatwością relaksujemy to ważny czynnik naszego codziennego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy nad wnętrzem naszych marzeń na miarę naszych możliwości finansowych i preferencji. Pasja, kreatywność, niekończące się pomysły oraz indywidualne podejście do każdego klienta to nasze motto. Realizujemy projekty aranżacji wnętrz na terenie całego kraju.

Węgry – noclegi w Mezokovesd

To, co czyni wypoczynek na Węgrzech bardzo atrkacyjnym dla gości z Polski, to ich liczne, unikalne baseny termalne. Ja polecam kąpielisko termalne w Mezokovesd, są to Północne Węgry. Oferuje ono kilkanaście krytych i odkrytych basenów rekreacyjnych i leczniczych. W pobliżu gorących źródeł wynajmuję noclegi, są to dwa leżące obok siebie domki letniskowe, w których znajdziesz komfort, wygodę i spokój. Wakacje w Mezokovesd na Węgrzech to przede wszystkim lecznicze kąpiele, które urozmaicić wypadami do pobliskich piwniczek winnych lub zwiedzaniem licznych atrakcji turystycznych w okolicy. Zapraszam na wczasy na Węgry, zajrzyj proszę na moją stronę internetową, gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje w j. polskim.