Miesięczne archiwum: Kwiecień 2011

Biuro księgowe, rachunkowe, podatkowe | BZM Consulting – Katowice

BZM Consulting Sp. z o.o. jest liderem w charakterze świadczenia usług księgowych oraz doradztwa skarbowego. Działamy na obrębie Katowic i okolic. Nasi konsumenci to po największej części spółki kapitałowe z udziałem kapitału zagranicznego funkcjonujące na rynku polskim i światowym oraz średnie i duże przedsiębiorstwa polskie. Jeśli pożądasz kompetentnej obsługi księgowej swojej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej paginie internetowej oraz do kontaktu bezpośredniego.

Taxi Katowice, Śląsk taxi

Airport Taxi łączy bezkonkurencyjną cenę z rewelacyjną obsługą transferów z/na lotniska: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Copernicus, Warszawa Okęcie i przewozów międzymiastowych z regionu Śląska ,Małopolski – Krakowa. Zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z lotnisk, prywatnych adresów, hoteli, dworców PKP, PKS. Oferujemy przewozy całoroczne w góry: Zakopane, Wisła, Brenna Ustroń, Szczyrk, Żywiec oraz inne.Współpracujemy z firmami, hotelami, pensjonatami, biurami turystycznymi. Obsługa nowymi klimatyzowanymi combi-vanami 6+1. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z nami najtaniej, bezpiecznie i na czas dotrzesz na miejsce. Tel: (+48) 503-89-40-89, taxi@airport-taxi.pl

Kubart – opakowania i wypełniacze – do paczek

Jednostka Kubart to zdecydowany lider na rynku zapakowań kartonowych. Dlatego że lider to oznacza, że zajmujemy się także wytwórczością jak i sprzedażą takich opakowań. Oprócz tego nasze produkty dopełniamy wszelakiego rodzaju surowcami do chronienia pakowanych przedmiotów. Mając na myśli materiały do zabezpieczania chodzi nam o wszelakiego wariantu wypełniacze styropianowe do pudeł i kartonów oraz granulaty styropianowe. W naszym zestawie zapakowania o standardowych wymiarach jak i te fabrykowane na wyjątkowe zlecenie klienta.

Geodezja, usługi geodezyjne, geodeta Częstochowa

Geodeta Uprawniony mgr inż. Józef Ożóg wykonuje pełen zakres robót geodezyjnych takich jak: kompleksowa obsługa inwestycji, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, wytyczenia i inwentaryzacje sieci uzbrojenia obrębu, przygotowywanie map do zamiarów projektowych, sporządzanie map numerycznych, rozgraniczenia nieruchomości, wznowienia granic, scalanie działek, wyliczenia mas ziemnych, komputerowe zaprojektowanie dokumentacji, wszystkie pomiary geodezyjne.