Archiwa kategorii: Strony biznesowe

budownictwo, usługi, sklepy i hurtownie, transport, artykuły dla domu, przemysł

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center - Lokale usługowe centrum Łódź to innowacyjny budynek z obszerną ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Wybudowany został z w okresie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia lub fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go w całości wszelkim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i przeobrażono w innowacyjny budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się solidny parking. Większa część parkingu na otwartej przestrzeni przekazana jest na rzecz samochodów. Cząstka mniejsza, zadaszona to parking na rzecz jednośladów.
Przestrzenie utworzone pod lokale biurowe są przystępne w typowej aranżacji, lecz istnieje perspektywa stworzenia osobistej, unikatowej. Lokale usługowe wynajmowane są w stanie surowym. Można naturalnie organizować środek lokalu podług osobistego gustu, bądź potrzeb najemcy. Lokale zaopatrzone są w media i bloki higieniczne.

lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center – lokale usługowe centrum Łódź

Dzierżawione biura są hojnie zaopatrzone i zabezpieczane:

 • całodobowa opieka
 • nadzorowanie dostępu
 • monitoring
 • system alarmowy
 • system przeciwpożarowy, czujniki dymu
 • BMS
 • windy (2)
 • podłogi techniczne
 • osobista łazienka/WC
 • klimatyzacja i ogrzewanie
 • wentylacja automatyczna
 • otwierane okna
 • poboczne źródło zasilania
 • net – światłowód

Lokal można wynająć w metrażu od 70 m2 do 700 m2 w zależności od prowadzonej aktywności oraz potrzeb najemcy. Uroczy budynek biurowy Drukarni Center z przeszłością zlokalizowany w centrum Łodzi przyciąga uwagę swym swoistym designem, doskonałą lokalizacją i alternatywami jakie urzeczywistnia wynajmującym.
W mieście słynącym z przedsiębiorczości, w zabytkowym budynku i z odkrywczymi technologiami rozpoczyna się następny, wyższy wymiar na rzecz Twojej firmy. Budynek biurowy znajduje się w Łodzi ul. Gdańska 130, tel 882 096 352, www.drukarnia-center.pl. Jeśli wypatrujesz kapitalnie zaopatrzonego biura czy lokalu usługowego, jeśli ważna jest lokalizacja i technika to Drukarnia Center jest najlepszym wyborem.

Satinox.com.pl

Należy zaledwie wstukać w dowolną przeglądarkę WWW właściwe sformułowanie, takie jak na przykład „lustra Warszawa” albo „meble szklane Warszawa” i odwiedzić niniejszy serwis online, żeby zobaczyć, jak imponujący jest wachlarz usługowy, jaki niniejsza spółka oferuje swoim Klientom. Bez względu na to, czy kwestią są praktyczne i ładne szklane ścianki biurowe, czy najwyższej klasy kabiny prysznicowe Warszawa to dzięki usługowym niniejszej spółki znakomite miejsce, aby otrzymać rzetelną i, co ważne bardzo zadowalającą ofertę w tej dziedzinie – zapraszamy!

Hydraulik Kraków

Instalacje gazowe oraz wodno kanalizacyjne, a także udrażnianie rur i usługi hydrauliczne powinny być wykonywane i naprawiane tylko przez profesjonalistów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy, remontu i nowej instalacji. Usługę hydrauliczną wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.

Wykwalifikowany specjalista – hydraulik

Stawiamy na profesjonalizm, jakość wykonania, oraz terminową realizację.

Gwarantujemy elastyczność w działaniu i fachowe doradztwo wykwalifikowanego hydraulika w zakresie oferowanych usług.

Sprawne instalacje sanitarne

Dysponujemy urządzeniem do utrzymania sprawności i czyszczenia instalacji kanalizacyjnych i sanitarnych

księgowość łódź

Dla wszystkich tych którzy potrzebują usług takich jak biuro rachunkowe w łodzi, pragniemy zaproponować własne usługi. Bardzo dużo ludzi z pewnością miało doczynienia z problemem wybrania dobrej firmy która oferuje usługi księgowe. Nie jest to łatwe zważając na ilość firm, oferujących tego typu usługi. Zwykłą ofertą prawdopodobnie potencjalnego kontrahenta nie przekonamy. Z naszej strony możemy zapewnić że postawiliśmy na specyficzny typ relacji w kontaktach z kontrahentami. Mamy przekonanie, że poznanie i zaufanie w sprawie księgowości to najważniejsza sprawa. Każdy kontrahen jest nietypowy a co za tym idzie jego przedsiembiorstwo, więc bez dokładnego poznania zasad działania nie chcemy oferować usług takich jak księgowość. Ponadto, prowadzimy też doradztwo podatkowe dla osób poszukujących informacji w temacie najnowszej wykładni prawa podatkowego. Nie zapewnimy was, że jesteśmy najlepszym biurem rachunkowym w łodzi ale do tego miana aspirujemy.

Wynajem wózków widłowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o wynajem wózków widłowych. Zawsze dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług, dlatego proponujemy wynajem wózków widłowych cenionej na rynku firmy Hyundai. Oferujemy wynajem modeli Hyundai 15BT-7, Hyundai 15D-7, Hyundai 30D-7, Hyundai 33D-7, Hyundai 35DS-7 zapewniając niski miesięczny czynsz, dostawę wózków pod wskazany adres zaraz po podpisaniu umowy najmu, okres najmu dostosowany do wymagań klienta oraz gwarancję obsługi serwisowej przez cały okres najmu.

Drzwi drewniane zewnętrzne

Najrozmaitsze drzwi drewniane proponuje znakomita spółka Derpal. Derpal.com.pl – tutaj znajdują się bliższe wiadomości. W propozycji firmy są drzwi sosnowe wewnętrzne, a także drzwi drewniane zewnętrzne. Produkty te zostały stworzone z drewna sosnowego czy dębowego. Żeby zapewnić nabywcom najwyższą jakość, surowce z których są zrobione drzwi wewnętrzne drewniane bądź drzwi sosnowe zewnętrzne, są niezwykle dokładnie przygotowywane. Głównym aspektem produkcji jest zrobienie odpowiedniego zaplecza. W ofercie spółki są w dodatku drzwi płytowe, mające różne wymiary.

Adwokat Gniezno

W sprawach osobistych jak też w pracy zdarzają się czasem okoliczności, które wymagają wsparcia adwokata czy też radcy prawnego. Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań, to mająca renomę kancelaria, która zarówno w problemach prawnych osobistych jak też w pracy, udziela skutecznej pomocy. Funkcjonujące w kilku miastach obszaru Wielkopolski oddziały kancelarii z Poznania, jak Kancelaria prawna Gniezno czy też Windykacja Września, umożliwiają większej liczbie osób w znakomity sposób pokonać wszelkie prawne trudności.

O nas – zakład kamieniarski

Firma „Boguś” zajmuje się w szczególności montażem nagrobków. Szybka realizacja i jakość wykonania to dla nas sprawa najważniejsza. Rozwijamy się bardzo szybko i posiadamy bardzo przystępne ceny. Nasza lokalizacja to Jaworzno 43-600 Lipinka 4. Główne cele naszej firmy to z pewnością zadowoleni klienci. Posiadamy pełną gamę prac związanych z naszymi klientami np: kostka brukowa, montaż ławek, wylewki a co za tym idzie płytki i wszystkie inne możliwe prace które państwa w pełni zadowolą.