Miesięczne archiwum: Styczeń 2011

Okulista Olsztyn – Oftalmika, okulista dla dzieci Olsztyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OFTALMIKA, okulista Olsztyn, ma siedzibę na terenie Olsztyna przy ulicy Janowicza 3B.

Zajmujemy się:

  • okulistyka dziecięca (wady wzroku, zez, niedowidzenie, niedrożność dróg łzowych i inne choroby wieku dziecięcego)
  • diagnostyka i leczenie jaskry
  • zabiegi okulistyczne (gradówki, brodawki, kępki żółte, plastyka powiek)
  • diagnostyka i leczenie chorób siatkówki
  • dobór okularów
  • aplikacja soczewek kontaktowych (sferycznych i torycznych, 1-sza para gratis)
  • diagnostyka zespołu suchego oka
  • badania kandydatów na kierowców i kandydatów do posiadania broni

Przyjmujemy pacjentów w godzinach:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

Tel. 89 612 92 24
Kom. 601 408 961

Dojazd autobusami linii 15, 17, 21, 26, 27, 30, 31, 33.

Stan-Pol

Firma Stan-Pol s.c. działa jako spółka cywilna od 1998. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas nieprzerwanej działalności na rynku od tego czasu oraz stałej obserwacji najnowszych trendów w technice grzewczej i sanitarnej oferujemy kompleksową obsługę w dziedzinach: instalacji grzewczych, węglowych, olejowych, gazowych, ogrzewania ściennego i podłogowego, instalacji centralnego odkurzania, solarnych i wodno kanalizacyjnej, wentylacji i klimatyzacji, pompy ciepła, a także serwisowania urządzeń grzewczych.

FUWI – producent kotłów grzewczych

FU-WI Sp. z o. o. produkuje: kotły c.o, kotły na pellet, kominki na pelet oraz paliwo typu pellets. Promowane przez FUWI ekologiczne ogrzewanie domu za pośrednictwem piec, piec na pellet czy innych urządzeń grzewczych na ekologiczne paliwo stałe typu pellets, pelet, pellet agro, zdecydowanie wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Nadto ogrzewanie ciepłej wody za pośrednictwem kolektorów słonecznych, czyli solarów czy też zestawów solarnych, stanowiących również naszą ofertę pozycjonuje firmę FUWI, jako wiodącego proekologicznego producenta w branży ogrzewnictwa ekologicznego.

Odzież ciążowa Bielsko, Katowice

Brzusio Mamy to modną i markową odzież ciążowa dostępna w Bielsku i Katowicach, a także w sklepie internetowym. Ubieramy panie w rozmiarze xxs ale i w rozmiarze xxxl. Na nasze klientki czeka też szeroki wybór bielizny. Zawsze mamy eleganckie sukienki, w których wygląda się i czuje naprawdę zjawiskowo. Nasze klientki doceniają jakość, którą im oferujemy, bo dzięki temu, że mamy najlepszych producentów problem reklamacji w naszym salonie praktycznie nie istnieje. Mamy świetne ceny i ogromny wybór. Zapraszamy!

Podo-medica, specjalistyczna pielęgnacja stóp

Podo-medica specjalistyczna pielęgnacja stóp jest gabinetem poświęconym zdrowiu, profilaktyce naszych stóp.To gabinet podologiczny spełniający najwyższe standardy usług.Nasz gabinet znajduje się w Łodzi i wyposażony jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach. Nasze zaangażowanie i pasja przekładają się na skuteczność i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy polecają nas swoim bliskim.

Tanie noclegi w Krakowie

Tanie noclegi w Krakowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić Królewskie Miasto. Oferujemy tanie zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w sieci naszych hoteli jedno, dwu i trzygwiazdkowych. Mamy specjalne oferty i pakiety dla grup szkolonych, pielgrzymkowych. Oferujemy wysoki standard w naprawdę niskich cenach. Pokoje z własnymi łazienkami, telewizorem, internetem. U nas jest naprawdę tanio.

Certyfikat GOST-R

Firma KCCP zajmuje się procesem certyfikatów, które obowiązują na rynkach wschodnich. Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z akredytowanymi laboratoriami, dlatego też naszą pracę wykonujemy w sposób sprawny i szybki. Każdy klient jest dla nas inny, a jego sprawa indywidualna, zcego potwierdzeniem są referencje zadowolonych klientów.