Doczepiane

Większość ludzi uważa iż długie włosy to pewnego rodzaju z symboli kobiecości, lecz nie każda dziewczyna jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile aby pragnęła z rozmaitych przyczyn, a doczepianie włosów u golibrody jest stosunkowo kosztowne i zabieg należy co jakiś czas powtarzać co idzie z późniejszymi nie małymi kosztami.

Doczepiane – strona, na jakiej wyszukacie prawdziwe doczepiane kędziory.

Naturalne doczepiane włosy

Witryna ma do zaoferowania doczepiane włosy metodą clip in inaczej prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas włosy są podzielone na kilka pasów, jedne są szersze, pozostałe węższe, w każdym razie jest ich tak wiele żeby starczyło na boki głowy, górę oraz resztkę.

Włosy idealnie się komponują i wyglądają naturalnie (o ile naturalnie dostosujemy odpowiednio zabarwienie doczepek pod odcień własnych włosów). Zatem także mamy dobór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brąz, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy preferujemy zarówno długość i zagęszczenie jaką chcemy doczepić. W propozycji są następujące włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Strona Doczepiane utworzyła także podstawę wiedzy na temat wydłużania włosów technologią Clip In a również odpowiedzi na przeważnie zadawane zagadnienia. Serwis dzieli się na kilka głównych działów:

  • Nasza oferta
  • Efekt przed i po
  • Pytania i odpowiedzi
  • Stylizacje
  • Aktualności
  • Media o nas
  • Kontakt

Doczepiane.pl to wypróbowana marka z setkami pozytywnych ocen, przeszło 1000 wypowiedzi na witrynie sklepu oraz przeszło 350 pozytywnych dopisków na allegro. Więc jeżeli ktoś ma chrapkę się pokusić na takie włosy, to w tej chwili prawdopodobnie wie dokąd może podjąć poszukiwania. Sama swego czasu korzystałam z usług tej portalu i uważam, że jeszcze do niej wrócę. Polecam.